Více infromací

Zvýhodněné dárkové poukazy

Více infromací

Zvýhodněné dárkové poukazy

Originální dárek k narozeninám nebo jen tak

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim jízdu v BMW nebo vozech Volkswagen a Škoda. Poukaz vám vystavíme v hodnotě 2.000 Kč, vy však zaplatíte jen 1.500 Kč! Vybírat můžete ze dvou variant poukazů.

Představení programu

Jaké jsou možnosti?

Jaké jsou možnosti?

V rámci našich služeb vám nabízíme zakoupení dárkového poukazu pro vaše blízké - na výběr je ze 2 barevných variant červené a modré. Tento poukaz vám vystavíme v hodnotě 2.000 Kč, vy však zaplatíte jen 1.500 Kč! Na vyžádání vám rádi vystavíme poukaz ve vyšší hodnotě, vy stále hradíte o 500 Kč míň. Následně je obdarovaní mohou využít v naší půjčovně v Brně, Olomouci nebo Jihlavě. Standardní velikost poukazu je 210x100 mm, krásně se tedy vejde do dárkové obálky velikosti DL.

Jak dárkový poukaz objednat?

RÁDI BYSTE VĚNOVALI ORIGINÁLNÍ DÁREK?

Každý rok se řeší stejné dilema, co komu dát k narozeninám. Darujte svým blízkým dárkový poukaz na vypůjčení vozu v naší autopůjčovně. Využít ho můžou třeba na víkendový výlet.

JAKÝ POUKAZ VYBRAT?

V naší nabídce máme na výběr ze 2 barevných variant poukazů - červený (více slavnostní a pro ženy) a klasický modrý (pro pravé chlapy).

HODNOTA POUKAZU A OBJEDNÁNÍ

Naše poukazy jsou standardně v hodnotě 2.000 Kč, vy však zaplatíte jen 1.500 Kč. Pokud máte zájem o poukaz ve vyšší hodnotě, na vyžádání vám ho vytvoříme zdarma, a vy stále hradíte o 500 Kč míň. Následně si poukaz můžete vyzvednout a uhradit osobně na půjčovně nebo vám ho zašleme elektronicky.

UPLATNĚNÍ POUKAZŮ A PLATNOST

Naše zvýhodněné dárkové poukazy mají platnost tří měsíců od data vystavení a využít je obdarovaní můžou v naší autopůjčovně v Brně, Jihlavě nebo Olomouci. Při zapůjčení předloží poukaz a případný cenový rozdíl je doplacen na místě. Poukaz je možné uplatnit nejdříve za 2 dny od jeho zakoupení.

Věnujte dárkové poukazy na půjčení vozu

  • Originální dárek
  • Platnost několik měsíců
  • Vyberete si jakýkoliv vůz
  • Hradíte vždy o 500 Kč míň
  • Hodnota 2.000 Kč i více

Toto řešení kombinuje produkty: