Více informací

Podnájem mého vozu

Více informací

Podnájem mého vozu

Vydělejte na vašem autě, které nevyužíváte.

Máte vůz, který nevyužíváte a stojí vás jen náklady? Co takhle na něm vydělat?

Vydělejte na auto, které nevyužváte

Vydělejte na auto, které nevyužváte

Máte vůz, který je v dobrém technickém stavu, ale nejezdíte s ním? Platíte za něj pojištění, náklady na údržbu a další náklady s tím spojené?

Tak čtěte dál a my vám popíšeme, jak můžete na vašem nevyužívaném vozu vydělat i vy.

Jak to funguje v praxi?

Rozšiřujeme pobočky po ČR

Naše autopůjčovna nyní působí ve 4 městech a plánujeme se i nadále rozšiřovat v rámci ČR tak, abychom uspokojili popotávku našich klientů. Nabzíme dlouhodobé i krátkodobé pronájmy vozidel a tedy nemáme o klienty nouzi, zároveň neustále modernizujeme vozový park a nakupujeme nové auta. Abychom se ale mohli rozrůstat i nadále, tak sháníme vozy, které budou na nových pobočkách jezdit.

Šance jak vydělat na vašem voze

V rámci programu Podnájem mého vozu nabízíme klientům, kteří mají vůz v dobrém technickém stavu, ale nevyužívají jej, možnost jak tento vůz zhodnotit. Vaše auto bude využito pro nové autopůjčovny a vy naoplátku od nás získáte pravidelný měsíční výnos z autopůjčovného po dobu 36 měsíců.

Provozovatelem vozidla budeme my, takže s ním nebudete mít žádné další náklady, jako například pojištění, servis, dálniční známka nebo jiné výdaje.

Servis a údržbu řešíme my

Nemusíte mít obavy z toho, že vaše auto provozem v autopůjčovně bude poškozeno a tím ztratí na hodnotě. Máme zkušenosti, prověřené servisy i dodavatele, tím také ochráníme vámi vložený vůz. Náklady spojené s veškerým servisem i pravidlenou údržbou jdou také za námi. Je pro nás velmi důležité, aby vozy, které klientům půjčujeme byly v tom nejlepším stavu.

 

Za 3 roky auto vracíme nebo vykoupíme

Program je stanoven na 36 měsíců, po které od nás dostáváte pravidelné měsíční výnosy z autopůjčovného. Na konci vám auto vracíme, nebo pokud se rozhodnete prodat, tak ho můžeme také za zůstatkovou hodnotu od vás vykoupit. Váš vůz je tak ochráněn před snižováním hodnoty vlivem inflace, stáří a dalšího znehodnocování.

Proč jít do toho?

  • Zhodnocení vozu, který nevyužíváte
  • Auto prověříme a provozujeme
  • Nájem vašeho vozu na 3 roky
  • Pravidlený měsíční výnos z autopůjčovného
  • Povinné pojištění, servis i pneumatiky řešíme my

Toto řešení kombinuje produkty: