Detail programu

Prodej aut

Detail programu

Prodej aut

Spolehlivé auto pro každého

Potřebujete vůz pro vaše podnikání, rodinné výlety nebo na cestu do práce? Zajistíme vám vůz dle vašich potřeb.

Představení programu

Sháníte spolehlivý vůz?

Sháníte spolehlivý vůz?

Pokud sháníte vůz pro vaše podnikání, rodinné výlety nebo pracovní cesty - obraťte se na nás! Jednáme rychle a jsme pro vás schopni zajistit prověřené vozy se zárukou. Spokojený klient je pro nás hlavní cíl. Když budete od nás odjíždět s novým vozem a úsměvem na tváři, tak jsme náš úkol splnili :)

Jaké vozy máme v nabídce?

VOZY ZNAČKY ŠKODA

Nejoblíbenější značka českého trhu. Zajistíme různé stupně výbavy i motorizace. V naší nabídce máme modely Superb, Octavia, Fabia, Rapid i další.

VOZY ZNAČKY VOLKSWAGEN

Německá značka vozů s tradicí a kvalitními vozy. Potřebujete manažerský vůz, rodinné auto nebo jen auto do města? Vše máme v nabídce - Passat, Golf, Tiguan i Touran.

VOZY ZNAČKY FORD

Známá a oblíbená značka vozidel u nás nemůže chybět. Ford se pyšní kvalitními vozy precizního zpracování a různorodost vozidel uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Nabízíme typy Mondeo, Focus, Kuga i S-Max

UŽITKOVÉ VOZY PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

Potřebujete pro vaše podnikání dodávku nebo větší vůz? V naší nabídce nemůžou chybět užitkové vozy pro vaše podnikání. Vybrat si můžete z typů VW Transporter, Ford Transit, Ford Transit Custom a dalších...

Proč si vybrat nás?

  • Rychlé jednání
  • Široký výběr vozů
  • Zajistíme financování
  • Přepis zajistíme za vás
  • Možnost individuální nabídky

Toto řešení kombinuje produkty: