O nás

O nás

 • home icon
 • O nás

Zrovna nejsme na telefonu

Naše klientská linka je vám k dispozici každý všední den od 8:30-16:30. Pokud to spěchá napište nám na info@firmanaduveru.cz nebo prosím zavolejte zítra. Vaše FND.

background

MÁM ZÁJEM O VŮZ

Rádi s vámi projdeme každý detail a doporučíme nejvýhodnější řešení

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše podmínky pro zpracování os.údajů

arrow

Nejpozději do 24 hodin se ozveme nazpátek.

FND auto

phoneIco+420 733 600 244

phoneIcoauto@firmanaduveru.cz

phoneIcoŽarošická 4395/13
628 00 Brno-Vinohrady

Zastavte se u nás v moderních kancelářích na příjemné posezení s důvěrníky a skvělou kávou, kterou si sami pražíme. Rádi vás uvidíme.

S ČÍM JSME VYTRHLI TRN Z PATY OSTATNÍM?

česky: reference

 • Než jsem si pořídil vůz u FND na douhodobý pronájem měl jsem vlastní auto. Když jsem si spočítal kolik do něj investuji za pojištění, dálniční známku, servis a nebo výměnu pneumatik, vyšlo mi lépe si auto dlouhodobě pronajmout. Nyní se o nic nestarám. Pojištění, dálniční známka, ale především servis, náhradní gumy a náhradní vůz mám v ceně.

  iconsDěkujemePan Pavelza upřímnou recenzi a důvěru v naše služby.

 • Koupit si auto pro mě bylo příliš nákladné a nechtěl jsem si v bance brát půjčku. Když už jsem se smiřoval s tím, že si budu muset pořídit starší ojetinu narazil jsem na FND. Díky dlouhodobému pronájmu teď mám Octavii a o nic se nestarám. Platím pouze měsíční pronájem a benzín, o vše ostatní se starají v FND. Servis, nové pneu, dálniční známka a především pojištění.

  iconsDěkujemePan Michalza upřímnou recenzi a důvěru v naše služby.

 • Půjčovnu v Jihlavě jsem už využil dvakrát a příště určitě nebudu váhat, na koho se obrátit. Auto vždy ve výborném technickém stavu, bezpečné. Na půjčovně obratem reagují, jsou nápomocní a vždy hledají nejlepší řešení. Rozhodně můžu doporučit.

  iconsDěkujemePan Davidza upřímnou recenzi a důvěru v naše služby.

 • S autopůjčovnou FND Brno jsem měl fantastickou zkušenost! Proces byl snadný a personál byl přátelský a ochotný. Auto bylo čisté a ve výborném stavu. Vřele doporučuji FND pro vaše potřeby pronájmu vozu.

  iconsDěkujemepan Austinza upřímnou recenzi a důvěru v naše služby.

 • Půjčovna i autoservis v Prostějově jsou na TOP úrovni. V okolí jsem se nikde nesetkala s větší ochotou. Rychlé vyřízení a domluva dle požadavků zákazníka. Doporučuji.

  iconsDěkujemepaní Soňaza upřímnou recenzi a důvěru v naše služby.

 • Seriózní a rychlé jednání. Zabookované vozidlo (Fabia) nebylo v den odběru na autopůjčovně v Olomouci dostupné, a tak jsem po příjezdu na místo dostal jako náhradu jiné vozidlo vyšší kategorie (Octavia) za stejnou cenu. Celkově spokojenost se službami i přístupem obsluhy.

  iconsDěkujemepan Radimza upřímnou recenzi a důvěru v naše služby.

 • Naprostá spokojenost s pronájmem vozu na Pardubické pobočce. Příjemné jednání, vůz ve skvělém stavu, výhodné kilometry v ceně, nízká kauce a vstřícná domluva.

  iconsDěkujemepaní Kláraza upřímnou recenzi a důvěru v naše služby.

 • Chtěl jsem si koupit nové auto, ale čekací doba byla dva roky. Do té doby jsem, ale potřeboval jezdit v kvalitním autem. Domluvil jsem si tedy s FND Auto dlouhodobý pronájem Superbu a jsem spokojený. Dobu pronájmu jsme upravili, když mi dodali nový vůz dříve. Vřele doporučuji.

  iconsDěkujemepan jakubza upřímnou recenzi a důvěru v naše služby.

 • Jako začínající firma jsme neměli moc možností k nákupu nových vozů a vytvoření firemní flotily. Nakonec jsme situaci vyřešili dlouhodobým pronájmem s FND Auto. Automobily jsme získali ihned, cena vychází lépe než u operativního leasingu a nemusíme se o nic starat. Pojištění, dálniční známku i servis zajišťuje FND.

  iconsDěkujemepan Tadeášza upřímnou recenzi a důvěru v naše služby.

NACHYTŘETE SE

česky: blog

quotePack title

MÁTE FIŠTRÓNA A NADPŘIROZENÉ DOVEDNOSTI?

Chceme je vidět!

 

Kariéraarrow

quotePack title

Nenechte si ujít nejdůležitější novinky

Nebojte se, váš e-mail rozhodně nepřehltíme. Obvykle zasíláme jednu nejdůležitější zprávu měsíčně.