Více informací

Dlouhodobý pronájem aut

Více informací

Dlouhodobý pronájem aut

Moderní auto na celý rok

Rádi byste jezdili moderním vozem, za který budete platit výhodný měsíční nájem? Včetně plného servisu, pojištění a dálniční známky? Využijte výhodného dlouhodobého pronájmu aut.

Výhodný pronájem vozů

Výhodný pronájem vozů

Moderní auto z naší autopůjčovny můžete mít k dispozici již od 6 měsíců nebo třeba na rok, za výhodný měsíční nájem. Pokud se vám auto zalíbí, tak si můžete bez problému pronájem prodloužit.  

Nemusíte se o nic starat, zajišťujeme vám komplexní služby: plný servis (včetně pneumatik), dálniční známku, výhodné povinné ručení a havarijní pojištění.

Jak to funguje?

Velký výběr vozů a značek

Když potřebujete ke svému životu spolehlivý, rodinný nebo reprezentativní vůz, z naší nabídky si určitě vyberete. V našich autopůjčovnách máme k dispozici malé vozy, střední třídu i luxusní SUV. Roční nájezd vozů je limitován 30.000 km, ale pokud potřebujete vyšší nájezd, můžeme se domluvit.

Auta ihned k dispozici - vyzkoušíte a odjíždíte

Nabízené auta máme ihned k dispozici na našich autopůjčovnách v Brně, Jihlavě, Olomouci, Pardubicích, Prostějově, Kolíně a Praze. Domluvíte si schůzku a auto je pro vás připravené, projedete se v něm, a pokud budete mít zájem, můžete v něm hned odjet. Pokud se vám na místě zalíbí jiný volný vůz, tak není problém ho změnit.

Platba na místě kartou a pak měsíčně převodem

Při převzetí vozu podepíšete smlouvu o pronájmu, zaplatíte na místě vratnou kauci v hotovosti a jeden měsíční pronájem dopředu, ideálně platební kartou. Další měsíce je vám vystavena faktura na měsíční nájem se splatností. Kompletní podmínky si můžete přečíst ve Všeobecných obchodních podmínkách zde.

Dlouhodobý pronájem již od 6 měsíců

Chápeme, že v dnešní době je pro někoho složité se vázat na několik let, proto u nás můžete využít výhodné ceny pronájmů vozů již od 6 měsíců. Pokud budete potřebovat auto i na další měsíce, tak stačí jednoduše zavolat nebo napsat email a domluvíme se na prodloužení doby pronájmu.

Proč jít do toho?

  • Spolehlivé auto již od 6 měsíců
  • Možnost odpočtu DPH
  • Máte plný servis i pneumatiky
  • Roční nájezd 30.000 km
  • Dálniční známka i pojištění v ceně

Toto řešení kombinuje produkty: