Detail programu

Dlouhodobý pronájem aut

Detail programu

Dlouhodobý pronájem aut

Moderní auto na celý rok

Rádi byste jezdili moderním vozem, za který budete platit výhodný měsíční nájem? Včetně plného servisu, pojištění a dálniční známky? Využijte výhodného dlouhodobého pronájmu aut.

Výhodný pronájem vozů

Výhodný pronájem vozů

Moderní auto z naší autopůjčovny máte k dispozici třeba na rok, za výhodný měsíční nájem. Pokud se vám auto zalíbí, tak si můžete bez problému pronájem prodloužit.  

Nemusíte se o nic starat, zajišťujeme vám komplexní služby: plný servis (včetně pneumatik), dálniční známku, výhodné povinné ručení a havarijní pojištění.

Jak to funguje?

Velký výběr vozů a značek

Když potřebujete ke svému životu spolehlivý, rodinný nebo reprezentativní vůz, z naší nabídky si určitě vyberete. V našich autopůjčovnách máme k dispozici malé vozy, střední třídu i luxusní SUV. Roční nájezd vozů je limitován 30.000 km, ale pokud potřebujete vyšší nájezd, můžeme se domluvit.

Auta ihned k dispozici - vyzkoušíte a odjíždíte

Nabízené auta máme ihned k dispozici na našich autopůjčovnách v Brně a Jihlavě. Domluvíte si schůzku a auto je pro vás připravené, projedete se v něm, a pokud budete mít zájem, můžete v něm hned odjet. Pokud se vám na místě zalíbí jiný volný vůz, tak není problém ho změnit.

Platba na místě kartou a pak měsíčně převodem

Při převzetí vozu podepíšete smlouvu o pronájmu a platíte na místě jen vratnou kauci, ideálně platební kartou. Následně je vám vystavena faktura na měsíční nájem se splatností. Kompletní podmínky si můžete přečíst ve Všeobecných obchodních podmínkách zde.

Auto přivezeme až k vám domů

Nemůžete si auto osobně vyzvednout v Brně nebo Jihlavě? Není problém, domluvíme si s vámi termín a auto vám přivezeme až k vám domů v rámci ČR. Při této službě, je ale potřeba zaplatit vratnou kauci za vůz dopředu na náš účet, abychom věděli, že o auto máte opravdu zájem.

Proč jít do toho?

  • Spolehlivé auto na celý rok
  • Vůz můžeme dovézt až k vám domů
  • Možnost odpočtu DPH
  • Máte plný servis i pneumatiky
  • Roční nájezd 30.000 km

Toto řešení kombinuje produkty: